БОМБА ЈЕ ИПАК ЕКСПЛОДИРАЛА: Јоги Ферел играће АБА лигу
ЈОГИ Ферел и Партизан су били у озбиљним преговорима, дошло се на корак до потписа, а онда се десио преокрет.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Американац је потписао уговор за Будућност и шокирао регион. Клуб из Подгорице тренутно на његовој позицији има Мекинли Врајта, Колби Роса и Владимира Михаиловића, док на позицији бека имају Алерика Фримана, који је повређен, Петра Поповића и Флечера Мегија.
Иначе, Ферел је у Шангај шарксима просечно бележио 14,3 поена, 4,4 скока и 5,1 асистенцију.
Препоручујемо
СТОП ГРОБАРИМА! Огласили се из Железника и послали поруку навијачима Партизана
29. 11. 2023. у 11:05
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе
ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".
14. 03. 2026. у 07:20
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)