РЕКОРД МОНАКА У ЕВРОЛИГИ: Изабраници Саше Обрадовића оборили два клупска рекорда у победи над Макабијем
Кошаркаши Монака су у победи 107:79 над Макабијем у петом колу Евролиге оборили два клупска рекорда, објављено је данас на сајту елитног такмичења.
ФОТО: М. Вукадиновић
Екипа српског тренера Саше Обрадовића је у четвртак увече постигла рекордних 107 поена, што је највише у Евролиги када је реч о клубу који је прошле сезоне био трећи на Фајнал-фору.
Уз то, победа од 28 разлике је највећа коју је клуб забележио од уласка у елитно такмичење.
Монако је стални члан Евролиге од сезоне 2021/22. и ово му је тек трећа сезона у друштву најквалитетнијих европских клубова.
БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан
Препоручујемо
У ПАРТИЗАНУ ЧУПАЈУ КОСУ! Кевин Пантер као да није почео сезону, а сад и ово...
27. 10. 2023. у 08:56
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)