ЗВЕЗДА СЕ ОГЛАСИЛА САОПШТЕЊЕМ: "Ми смо народни, а не политички клуб"

Александар Илић
Александар Илић

30. 09. 2023. у 18:30

Кошаркашки клуб Црвена звезда огласио се саопштењем поводом оптужби потпредседнице Демократске странке и народне посланице Драгане Ракић да постоје сумњиве радње око продаје сезонских карата.

ЗВЕЗДА СЕ ОГЛАСИЛА САОПШТЕЊЕМ: Ми смо народни, а не политички клуб

ФОТО: КК Црвена звезда

Саопштење Црвене звезде преносимо у целости, без измена:

- КК Црвена звезда Меридианбет због својих навијача, спонзора, и на првом месту свих људи који су указали огромно поверење нашем клубу тако што су купили сезонске карте за наредну сезону – приморан је да се огласи након срамног оглашавања извесне Драгане Ракић, која је искористила и своју позицију „подпредседника“ једне политичке партије да у суботу преко једног медија, срамно нападне наш клуб бројним лажима.

КК Црвена звезда Меридианбет не зна разлоге овог напада у коме се износе грубе неистине о броју продатих сезонских карата нашег клуба, начину на које су оне купљене „невероватном брзином и магијом“ како каже извесна Драгана Ракић, „познати спортски радник“ и аналитичар спортских дешавања у нашем друштву, уз грубо мешање и политизовање односа који имамо са нашим спонзорима.

КК Црвена звезда Меридианбет обавештава овим путем јавност али и дотичну, да је већ покренуо све правне кораке, и да ће ове лажи и бесмислице Драгана Ракић морати да објасни на суду!

Дотична је заборавила да је обављајући и функцију народног посланика за чију плату сви грађани Републике издвајају новац, овога пута постала политикант, који би да забележи јефтине поене! Госпођо, то се кошаркашким речником каже „грешка у корацима“.

Коначно, дотична је „заборавила“ (или можда намерно није) да продаја сезонских карата КК Црвена звезда Меридианбет траје већ скоро месец дана, да су редови документовани кроз слике које је клуб преко свих својих званичних налога документовао свакодневно, али и најављивао да је продаја сезонских карата рекордних размера …Уосталом, коме се КК Црвена звезда Меридианбет правда?

Без намере да улазимо у навијачку опредељеност дотичне, нећемо да дозволимо да клуб који је са поносом одувек носио епитет „народног“ и никада се није везивао за политику – буду увечен у јефтину политичку игру једне друштвено заиста неважне личности. .

Госпођо Ракић, Црвена звезда Меридианбет отвара нову сезону Евролиге утакмицом са француским АСВЕЛ-ом наредног четвртка. Процене говоре да ће у Београдској Арени бити најмање 15, а можда и свих 20 хиљада гледалаца. Слободно дођите, и уверите се како то ради један клуб који је члан Евролиге последњих 10 и више година.

Све остало, да поновимо мораћете да објасните на одгварајућем месту, а то није ни Скупштина, ни кошаркашки терен, нити библиотека - већ суд!

Новац који добијемо од стране суда и наплатимо од Вас госпођо Ракић, донираћемо некоме по Вашем избору, стоји у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Нова опрема за школу, бољи услови за таленте: Фондација Mozzart верна подршка образовању