ПАРТИЗАН ПОРАЖЕН У БОРБИ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО: Пабло Ласо и Бајерн однели победу у неизвесној завршници

24. 09. 2023. у 18:01

Кошаркаши Партизана поражени су од Бајерна (99:95) у борби за трећо место на турниру ''Павлос Јанакопулос''.

Партизан је од самог почетка меча контролисао игру, у првих пар минута изабраници Жељка Обрадовића направили су серију 10:2 и стигли до значајније предности, међутим баварци се враћају у игру и након прве четвртине резултат је био изједначен.

Другу четвртина је била са великим бројем поена и она припада црно-белим који одлазе на полувреме са пет поена предности.

Трећа четвртина припала је изабраницима Пабла Ласа који добијају ту деоницу са седам поена предности и вођство прелази код њих. У четвртој четвртини виђена је велика борба, међутим у неизвесној завршници ипак је Бајерн успео да слави.

Најефикаснији у екипи Партизана био је Џејмс Нанели са 20 поена, док је Френк Камински додао 15. У победничком тиму најбољи је био Карсен Едвардс са 20 поена.

Пабло Ласо је тако у само неколико дана победио и Партизан и Црвену звезду и показао им да ''вечити'' неће имати ни мало лак задатак против немачког великана у Евролиги.

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: Плави талас има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: ''Плави талас'' има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

УКОЛИКО данас остану непоражени против Ал Вехде у последњем колу Професионал лиге (20.00), фудбалери Ал Хилала ће освојити титулу без иједног пораза.

27. 05. 2024. у 14:12 >> 14:12

СВЕТ ОСТАО ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Александер Зверев прво урадио када је победио Рафаела Надала на Ролан Гаросу

Рафаел Надал је изгубио већ у 1. колу Ролан Гароса, гренд слема који је остварао рекордних 14 пута, а онда се, пре његовог обраћања, десила једна емотивна сцена.

27. 05. 2024. у 18:57