БЈЕЛИЦИ СЕ ИСПУНИЛА ЖЕЉА: Први пут са Теодосићем у истој екипи (ФОТО)

НАВИЈАЧИ Црвене звезде имаће прилику ове сезоне да у црвено-белом дресу гледају Милоша Теодосића и Немању Бјелицу.

БЈЕЛИЦИ СЕ ИСПУНИЛА ЖЕЉА: Први пут са Теодосићем у истој екипи (ФОТО)

ФОТО: Н. Параушић

Бивши играч Фенербахчеа је раније говорио како има велику жељу да игра у истом клубу са искусним плејмејкером. То се сада и догодило.

- Неостварена жеља ми је да играм са Теом у истој екипи, а да то није репрезентација - рекао је једном приликом Бјелица.

Нема сумње да навијачи Звезде доста очекују од искусног двојица који је годинама уназад био сјајан тандем у репрезентацији.

Подсетимо, црвено-бели у суботу од 17 сати играју против Албе на "Магента купу". У другом мечу се састају Бајерн и Виртус.

БОНУС ВИДЕО: ДОЧЕК ЗА ПАМЋЕЊЕ: Заједничко уживање кошаркаша Србије и навијача

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне