''НОВИ'' ПАРТИЗАН ПОБЕДИО И ТУРКЕ: Пао и други ривал у Републици Српској пред четом Жељка Обрадовића
Кошаркаши Партизана победили су Турк Телеком 75:71 у другом мечу на турниру у Лакташима поводом 50 година кошаркашког клуба Игокеа.
Фото: Твинтер/Принтскрин/PartizanBC
Актуелни АБА лига шампион се налази на турниру у Лакташима, јуче су црно-бели савладали Хапоел Јерусалим кога са клупе предводи бивши тренер Партизана, Александар Џикић.
Сада је пао и други ривал, турски Турк Телеком којег са клупе предводи такође бивши стартег ''парног ваљка'' Ненад Чанак.
Фото: Твинтер/Принтскрин/
Изабраници Жељка Обрадовића су изванредно стартовали меч и већ након прве четвртине су имали двоцифрену предност од 10 поена. Друга четвртина је такођее припрала црно-белима који на полувреме одлазе са 16 поена предности.
Фото: Твинтер/Принтскрин/PartizanBC
Током треће четвртине је Турк Телеком имао одговоре на нападе Партизана, те су изабраници Ненада Чанка смањили предност на 13 поена пред почетак последње деонице.
У четвртој четвртини виђена је права драма на самом крају утакмице, Турци су успели да смање предност црно-белих на само један посед, односно два поена предности, међутим Партизан је и на то имао одговор и није пустио да им Турк Телеком ''украде'' победу.
Најефикаснији у победи Партизана били су Данило Анђушић са 15 поена док га је пратио Тристан Вукчевић са 13 као и Ален Смајлагић. Од новајлија, Френк Камински и Огњен Јарамаз су имали по седам поена док је Матеуш Понитка додао само два.
Препоручујемо
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (2)