"НИСУ СВЕСНИ КОГА СУ ДОВЕЛИ": Хрватски стручњак о новом појачању Звезде

Црвена звезда је овог лета довела Јага дос Сантоса, сјајног плејмејкера који има 24 године.

НИСУ СВЕСНИ КОГА СУ ДОВЕЛИ: Хрватски стручњак о новом појачању Звезде

Фото архива ВН

Јаго тренутно блиста на Мундобаскету у дресу Бразила, а свој став изнео је и Александар Аца Петровић, прослављени хрватски стручњак, који је некада седео на клупи управо кошаркашке репрезентације Бразила:

- Гледао сам један српски подкаст где се са доста потцењивања гледало на потпис Јага за Црвену звезду. Мислим да људи нису свесни какав је то играч – написао је Аца Петровић.

Јаго је са Црвеном звездом потписао вишегодишњи уговор и од њега се заиста пуно очекује.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

МАГНЕТ ЗА БОГАТСТВО: Ови хороскопски знаци привлаче имућне партнере