БОРАЦ НАСТАВО ДА СЕ ПОЈАЧАВА: Још један страни кошаркаш стигао у Чачак

Часлав Вуковић

19. 08. 2023. у 18:17

БОРАЦ из Чачка наставља да се појачава за нову кошаркашку сезону. Српски клуб је ангажовао играча, што је седмо појачање за овај тим.

БОРАЦ НАСТАВО ДА СЕ ПОЈАЧАВА: Још један страни кошаркаш стигао у Чачак

ФОТО: АБА лига/КК Задар/Звонко Куцелин

У редове овог абалигаша стигао је Џавон Френклин који има 24 године и висок је 201 центиметар. Он покрива позиције од три до пет, а са Борцем је потписао једногодишњи уговор.

Френклин је прошлу сезону провео у НЦАА где је наступао за Џорџију Тек. Појавио се на овогодишњем драфту, али није био изабран. Играо је летњу лигу за Мајами Хит, но није успео да убеди челнике клуба са Флориде да га задрже.

Подсетимо, пре њега у Чачак су стигли Никола Манојловић, Роналдо Сегу, Тајлан Џамон Биртс, Дарко Талић, Круз Перот-Хант и Филип Ребрача.

Подсетимо, Борац ће сезону 2023/2024 у АБА лиги отворити утакмицом против Цибоне на домаћем паркету.

БОНУС ВИДЕО: Арена сведочила сјајној игри Србије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи лете након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.

07. 02. 2026. у 07:20

ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)

ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)

Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.

07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09

Коментари (0)

ПРОМЕНИЛА ИМЕ И ВЕРУ: Брену питали да ли се стиди муслиманског порекла - дала је јасан одговор