"СВИМА ЈЕ ГОВОРИО ИСТО": Газда Панатинаикоса изненадио причом о Николи Миротићу

Часлав Вуковић

01. 08. 2023. у 08:26

САГА око Николе Миротића још увек није завршена. Многи клубови желели су да ангажују сјајног кошаркаша. Делује да је најближи у томе био Партизан, а помињало се и да би могао у Панатинаикос.

СВИМА ЈЕ ГОВОРИО ИСТО: Газда Панатинаикоса изненадио причом о Николи Миротићу

ЕПА

Први човек атинских "зелених" Димитрис Јанакопулос открио је да је обавио разговор са доскорашњим играчем Барселоне, после којег му је деловало да долази у Грчку.

- У једном тренутку сам причао са њим и имали смо добар разговор. Чули смо се телефоном једне ноћи. Показао ми је колико воли Грчку. Када смо прекинули, рекао сам да не видим начин да Миротић не дође у Панатинаикос. А онда сам сазнао да је и другим тимовима говорио исто - рекао је Јанакопулос у интервјуу за тамошњи "СДНА".

Подсетимо, поред Партизана и Панатинаикоса током лета су се појављивале информације да су за Миротића заинтересовани Црвена звезда, Армани и Монако.

Било како било, он још увек нема клуб, па ћемо још морати да сачекамо како бисмо видели који је његов наредни тим.

БОНУС ВИДЕО: А ПОСЛЕ ЗЛАТА - ХИМНА, И ТО КАКО! Овако је грмело "Боже правде" после евротитуле српских јуниора

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.

21. 03. 2026. у 07:20

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (1)

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!