У ПОДГОРИЦИ СЕ НЕ ШАЛЕ: Џакори Вилијамс потписао за Будућност

Амерички кошаркаш Џакори Вилијамс ново је појачање Будућности, објавио је данас подгорички клуб на званичном сајту.

У ПОДГОРИЦИ СЕ НЕ ШАЛЕ: Џакори Вилијамс потписао за Будућност

Фото: АБА лига

Вилијамс (29, висок 203 цм) у Подгорицу је стигао из Наполија где је прошле сезоне бележио 15,1 поен у просеку и осам скокова по мечу.

Изабран је у идеалну петорку најјаче италијанске лиге.

Пре Вилијамса, Будућност су појачали Алерик Фримен, Марвин Џонс, Флечер Меги, Андрија Славковић и Андрија Грбовић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

НЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАСПИТЕ ОД ВРУЋИНЕ? Испробајте овај сјајан трик са пешкиром - расхладиће собу за трен