СПРЕМА СЕ ПОТРЕС У НБА: Дамијан Лилард затражио трејд, три клуба заинтересована
СПРЕМА се велика НБА бомба, пошто је Демијан Лилард, један од највећих кошаркашких суперстарова затражио трејд из Портланда.
фото: ЕПА
Трејблејзерси сада већ раде на томе да пронађу нову дестинацију свом најбољем играчу, а како преноси новинар ЕСПН-а Адријан Војнаровски, екипе које су изразиле интересовање за Лиларда су Мајами, ЛА Клиперси и Филаделдија.
Портланд се нада да ће им трејд Лиларда донети младе играче, као и пикове на драфтовима који следе, што ће им значити за склапање екипе у будућности.
Лилард је читаву НБА каријеру провео у Порланду, где је од 2012. године, када је изабран као шести пик на драфту. Седам пута је играо на Ол стару, био је руки године, а 2018. године и члан прве петорке НБА лиге.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
ШТА ЋЕ БИТИ СА "МАРАКАНОМ"? Ево где ће дефинитивно бити стадион ФК Црвена звезда
01. 07. 2023. у 19:31
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!
ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.
11. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)