ДАНТЕ ЕГЗУМ СЛАВИ ДУПЛО: Кошаркаш Партизана након освојене титуле АБА лиге добио још лепше вести (ВИДЕО)

Филип Милошевић

23. 06. 2023. у 08:23

Кошаркаши Партизана су у петом, одлучујућем мечу савладали Црвену звезду резултатом 96:85 и са 3:2 у серији освојили АБА лигу, а Данте Егзум је имао дупли разлог за славље.

ДАНТЕ ЕГЗУМ СЛАВИ ДУПЛО: Кошаркаш Партизана након освојене титуле АБА лиге добио још лепше вести (ВИДЕО)

ФОТО: КК Партизан/Емилија Јовановић

Репрезентативац Аустралије освојио је титулу са Партизаном, а онда је у минутима по завршетку мајсторице сазнао најлепше вести - да ће постати отац.

Његова супруга му је то открила на паркету током великог славља, када му је показала исечак ултразвука, чиме му је значајно увећала радост.

https://www.tiktok.com/@kuzmanovicbogdan/video/7247615058698603782?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7247761696135169542

Иначе, Егзум је ''мајсторицу'' завршио са 10 поена и 5 асистенција, а извео је можда и најлепши потез целе серије, када је при самом крају четврте четвртине атрактивно закуцао и ставио тачку на могући повратак Звезде у овом мечу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 16:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?