СПОРТСКИ ДИРЕКТОР АБА ЛИГЕ: Надам се да ће Партизан показати разумевање

Марко Паунић
Марко Паунић

09. 06. 2023. у 10:51

Спортски директор АБА лиге Илија Војиновић изјавио је да се нада ће Партизан имати разумевања и на крају прихватити термине одигравања финалне серије, преноси Спортклуб.

СПОРТСКИ ДИРЕКТОР АБА ЛИГЕ: Надам се да ће Партизан показати разумевање

Фото: Н.Параушић

"Све наведено је у интересу саме АБА лиге, сматрајући да је публика велики пословни интерес, а потврда тога су рекорди по гледаности на утакмицама. Надам се да ће овога пута КК Партизан бити тај који има разумевања и да ће се понашати у складу са заједничким интересима АБА лиге, када је у питању померање почетка финалне серије за само један дан", истакао је Војиновић.

Додаје да померање термина за један дан не ставља КК Партизан у подређен положај у односу на ривала.

"На крају, искрено се надам да ће КК Партизан учинити све што је у његовој моћи да предстојеће финале плеј-офа представља круну сезоне и да терен буде једино мерило где ће се решавати питање шампиона. А да свака утакмица буде спектакл која ће служити на част финалистима и самом такмичењу", закључио је Војиновић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (1)

НОВИ ПОРАЗ ДЕНВЕРА! Нагетси не могу без Николе Јокића