ТРЕНЕР МАЈАМИЈА ДРХТИ ЗБОГ ЈОКИЋА: Само на овај начин можемо да га зауставимо

Александар Илић
Александар Илић

01. 06. 2023. у 18:05

У НОЋИ између четвртка и петка у "Бол арени" у Денверу креће велико финале НБА лиге у коме ће по први пут у историји наступити Денвер Нагетси, а ривал је Мајами Хит.

ТРЕНЕР МАЈАМИЈА ДРХТИ ЗБОГ ЈОКИЋА: Само на овај начин можемо да га зауставимо

FOTO: Tanjug/AP

Пред почетак финалне серије конференцију за медије одржао је тренер Хита Ерик Сполстра. Тренер тима са Флориде изнео је занимљиво опажање како да планира да се носи са Николом Јокићем и Денвер Нагетсима.

- Нећемо се тиме бавити. Наши момци су у сјајној форми, желе да се надмећу. Ако из Денвера желе да серија почне на врху Монт Евереста, можемо и тако. Ако желе тако, морају да се врате у Мајами. Искључићемо климу, мораће да играју на 30 степени и уз велику влажност, уништићемо им ноге - у шаљивом тону је одговорио Сполстра на питање новинара кога је занимало како ће играчи Мајамија поднети планински ваздух у Колораду.

Поменути стручњак је члан Мајамија од 1997. године. До 2008. је радио као асистент, након тога постао главни тренер. Мајами је освајао титуле 2006, 2012. и 2013. године.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (1)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре