"НЕМА ОБЈАШЊЕЊА ЗА ОВО": Саша Обрадовић после ужасне треће четвртине и пораза од Олимпијакоса

19. 05. 2023. у 19:55

КОШАРКАШИ Олимпијакоса победили су Монако са 76:62 у првој утакмици полуфинала Евролиге. Ужасна трећа четвртина Кнежева била је пресудна за исход овог сусрета.

НЕМА ОБЈАШЊЕЊА ЗА ОВО: Саша Обрадовић после ужасне треће четвртине и пораза од Олимпијакоса

Екипа која се такмичи у француској лиги у поменутом периоду је постигла само два поена преко Елија Окобоа. После свега што се дешавало на утакмици лошег расположења био је српски тренер Саша Обрадовић.

- Нема објашњења за ово. Хтели само да одиграмо снажно до краја, а били смо превише мекани. Можда је до искуства играња оваквих утакмица. Нисмо знали да одиграмо ово, а они су били спремни и скочили су на нас. Пали смо на ономе на чему смо много времена провели у спремању - рекао је Обрадовић после утакмице.

Подсетимо, у другом полуфиналу од 20 сати састају се Барселона и Реал Мадрид.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?