''ЖЕЛИМО ДА ОСВОЈИМО ЕВРОЛИГУ'' Бивши играч Звезда ужива у Макабију

Кошаркаш Макабија Лоренцо Браун изјавио је да је срећан у израелском клубу и да сви у тиму желе да освоје Евролигу, преноси Спортклуб.

ЖЕЛИМО ДА ОСВОЈИМО ЕВРОЛИГУ Бивши играч Звезда ужива у Макабију

Foto: Profimedia

Кошаркаши Макабија победили су синоћ у Тел Авиву екипу Монака резултатом 104:69 (17:24, 30:12, 32:17, 25:16) у четвртом мечу четвртфинала плеј-офа Евролиге.

Макаби је овим тријумфом стигао до 2:2 у серији, која се игра на три победе. Мајсторица ће бити одиграна деветог маја у Монаку.

- Веровао сам у своје саиграче, тимски рад је суштина свега. Изашли смо на терен и борили смо се, то нам је недостајало у трећој утакмици. Проток лопте је био знатно бољи и вршили смо притисак када смо играли одбрану. Не могу да преузмем заслуге, Вејд Болдвин је попут мене и даје велики допринос. Драго ми је што играмо заједно, тако се осећам у вези са свим саиграчима. Желимо да освојимо Евролигу - истакао је некадашњи кошаркаш Црвене звезде.

БОНУС ВИДЕО: "ПЕРФЕКТНО!" Игор Дуљај одушевљен играчима Партизана после меча са другопласираним ТСЦ-ом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ОТП Јуниор – Јединствена платна картица и м-банк апликација у Србији за тинејџере