''БИЋЕ БОЉЕ КАКО ВРЕМЕ БУДЕ ПРОЛАЗИЛО'': МВП се огласио након пораза од Бостона

Филип Милошевић

04. 05. 2023. у 14:35

Кошаркаш Филаделфије Џоел Ембид изјавио је након утакмице са Бостоном да ће његов тим играти све боље како време буде пролазило, преноси Спортклуб.

БИЋЕ БОЉЕ КАКО ВРЕМЕ БУДЕ ПРОЛАЗИЛО: МВП се огласио након пораза од Бостона

FOTO: Tanjug/AP

Кошаркаши Бостона су као домаћини убедљиво савладали Филадалефију са 121:87 и изједначили на 1:1 у победама у полуфиналу Западне конференције НБА лиге.

Ембид је у уторак први пут у каријери проглашен за МВП регуларног дела сезоне у НБА лиги испред кошаркаша Денвера Србина Николе Јокића и Грка Јаниса Адетокумба из Милвокија.

У претходне две сезоне ова награда је припала Николи Јокићу.

- У уторак сам први пут могао да тренерима са скоковима после две недеље. Много сам напредовао у протеклом периоду и научио сам како да чувам себе. Знам шта треба да радим у тим ситуацијама. Понекад могу да се уморим, али против Бостона је све било у реду и биће боље како дани буду одмицали. Бостон је први дошао до сваке 'ничије' лопте, играли су са више одговорности од нас. Знали смо да ће имати спреман одговор после прве утакмице и погодили су много шутева - истакао је Ембид.

БОНУС ВИДЕО: "ПЕРФЕКТНО!" Игор Дуљај одушевљен играчима Партизана после меча са другопласираним ТСЦ-ом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).

15. 03. 2026. у 07:30

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ ИЗ СРБИЈЕ! Ово што се десило у Београду - завршило одмах у свим руским медијима (ФОТО)