ШОК! Кошаркаш Ефеса доживео срчани удар

Марко Паунић
Марко Паунић

03. 05. 2023. у 09:11

Драма у Турској и свету кошарке... Кошаркаш Анадолу Ефеса Крис Синглтон имао је срчани напад, јавља портал "Спортс Дигитале".

ШОК! Кошаркаш Ефеса доживео срчани удар

Фото: EPA-EFE/SEDAT SUNA

Тридесетрогодишњак је превезен у болницу, тренутно се осећа добро и задржан је под присмотром.

- Коронарна ангиографија Криса Синглтона који је тестиран данас после бола у грудима је чиста. Даља испитивања над нашим играчем ће наставити да се обављају. Током овог периода, он ће бити на посматрању, а о детаљима, јавност ће бити обавештена путем клуба - пише у саопштењу Ефеса.

Ове вести долазе само неколико дана пошто је још један играч Ефеса Брајант Данстон доживео саобраћајну незгоду за длаку избегавши теже телесне повреде.

Синглтон се у ранијем периоду доводио у везу с преласком у Црвену звезду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови кикс, али Богиња провинције се неће предати без велике борбе

БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе

ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".

14. 03. 2026. у 07:20

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих