ЛУКА ВИЛДОЗА ЗАБРИНУО "ДЕЛИЈЕ": Да ли је ово знак да иде из Звезде?

КОШАРКАШИ Олимпијакоса поражени су у дворани "Александар Николић од Црвене звезде резултатом 87:79. Са посебном пажњом меч су пратили медији у Грчкој.

ЛУКА ВИЛДОЗА ЗАБРИНУО ДЕЛИЈЕ: Да ли је ово знак да иде из Звезде?

ФОТО: КК Црвена звезда мтс / Ђорђе Костић

Грчки "СДНА" је у свом тексту истакао занимљивост у објави Луке Вилдозе на Инстаграму. Аргентинац је објавио фотографију после победе у евролигашком дуелу, а у опису се нашла и детелина са четири листа.

Некога она асоцира на срећу, а некога на - Панатинаикос. Као што је одраније познато, зелени се интересују за Вилдозу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luca Vildoza (@lucavildoza)

- Детелина са четири листа је знак среће. Аргентинац је главна мета Панатинаикоса за лето, а овај потез би могао да буде случајност или пак насумични избор - стоји у тексту "СДНА".

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову