ПОМЕРЕН ОДЛОЖЕНИ МЕЧ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Црвено-бели са Цедевитом у новом термину

Филип Милошевић

30. 03. 2023. у 18:47

Меч 3. кола Аба лиге између Цедевите и Црвене звезде који је требао да се одигра 22. априла поново је померен.

ПОМЕРЕН ОДЛОЖЕНИ МЕЧ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Црвено-бели са Цедевитом у новом термину

ФОТО: КК Црвена звезда мтс / Ђорђе Костић

Цедевита треба да дочека Црвену звезду у одложеном мечу 3. кола Аба лиге, првобитни термин је био 22. април, међутим због скорашњег одлагања дуела Морнара и Црвене звезде у Бару, биће поново одложен меч са словеначком екипом.

Црвено-бели гостују у Бару 20. априла, а меч са Цедевитом биће на програму 24. априла са почетком од 18 часова.

Последње коло Аба лиге биће одиграно 26. априла.

БОНУС ВИДЕО: Поклон и овације пуне "Арене" за Јана Веселог

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.

17. 03. 2026. у 07:40

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Откривено: трошкови ФК Црвена звезда у 2025. - 91 милион евра! А зарада...

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Откривено: трошкови ФК Црвена звезда у 2025. - 91 милион евра! А зарада...

Фудбалски клуб Црвена звезда је у 2025. години остварио значајан укупан приход, при чему је највећи део средстава остварен од трансфера играча. Поред тога, клуб је приходовао и од УЕФА бонуса, спонзорских уговора, као и од продаје улазница.

18. 03. 2026. у 12:15

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЛОША АТМОСФЕРА У ХУМСКОЈ! САОПШТЕЊЕ ЈСД ПАРТИЗАН: Фудбалски клуб се сети Спортског друштва само кад дође мониторинг