КОШАРКАШКА БОМБА НА ПОМОЛУ: Дејан Радоњић се враћа у АБА лигу?

Дарко Николић
Дарко Николић

14. 03. 2023. у 15:07

КАО тренер КК Црвена звезда харао је "Јадраном", али и српском кошарком. Сада би Дејан Радоњић опет могао да води екипу у АБА лиги.

КОШАРКАШКА БОМБА НА ПОМОЛУ: Дејан Радоњић се враћа у АБА лигу?

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

Наиме, како јавља "Спорт клуб", кошаркашки клуб Цедевита Олимпија жели да на место шефа стручног штаба првог тима доведе управо Радоњића.

Словеначки стручњак Јурица Големац, подсетимо, добио је отказ, а као његов наследник помиње се бивши стратег београдских црвено-белих, који је крајем фебруара напустио Панатинаикос након низа лоших резултата тима из Атине.

Цедевита Олимпија је, иначе, на четвртом месту на табели регионалне лиге са 14 победа и шест пораза, док је у групи А Еврокупа на последњем месту са три победе.

Табела АБА лиге:

Бонус видео: ЦРНО-БЕЛО ЧУДО - Партизан од -20 до победе над Звездом у вечитом дербију

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (3)

Нова опрема за школу, бољи услови за таленте: Фондација Mozzart верна подршка образовању