РАДОЊИЋ ИЗГУБИО КОНТРОЛУ НАД ТИМОМ: Американац одбио да уђе у игру против Олимпијакоса
НЕ иде Дејану Радоњићу на клупи Панатинаикоса, а сад је чини се изгубио и контролу над појединим играчима који уопште не поштују оно што каже.
Фото: EPA-EFE/PETE ANDREOU
Наиме, како преносе грчки медији проблем је настао на утакмици полуфинала грчког купа између Панатинаикоса и Олимпијакоса када је Двејн Бејкон на три минута до краја одбио да уђе у игру.
Резултат је тада био 76:63 у корист црвено-белих и меч је практично био готов. Можда је Американац због тога одлучио да не послуша тренера.
Можда је ово била последња утакмица црногорског стручњака на клупи великана из Атине. Како се пише њега би требало да замени Италијан Ђанмарко Поцеко.
"Зелени" су на крају изгубили од Олимпијакоса са 81:65 и ове сезоне су резултати далеко од очекиваних. Екипа је практично испала из трке за Топ 8 у Евролиги, јер има учинак 8-16.
БОНУС ВИДЕО: Делије направиле сјајан амбијент у финалу Купа Кораћа
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОМИНАНТНО ОТВАРАЊЕ ПРВЕНСТВА: Арсенал је фаворит на свом терену
У првом колу друге руске лиге гледаћемо дуел Арсенал Туле и Текстилштика који се састају на "Стадион Арсеналу" од 18 часова и 30 минута.
13. 07. 2026. у 12:00
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)