ЛЕСОР О ЗВЕЗДИ И БУДУЋНОСТИ У ПАРТИЗАНУ: "Десиле су се неке ствари ван моје контроле"

Александар Илић
Александар Илић

07. 02. 2023. у 14:44

КОШАРКАШ Партизана Матијас Лесор говорио је о будућности у црно-белом дресу, црно-белима и животу у Београду.

ЛЕСОР О ЗВЕЗДИ И БУДУЋНОСТИ У ПАРТИЗАНУ: Десиле су се неке ствари ван моје контроле

ФОТО: М. Вукадиновић

Француз ове сезоне игра кошарку живота, најбољи је скакач Евролиге, а бележи и 12,7 поена по мечу.

У разговору за портал "Баскет њуз" говорио је о одличној игри која га краси.

„Само покушавам да помогнем тиму да победи. Имам велику улогу у тиму ове сезоне и стварно сам срећан што ми и саиграч и тренер верују. Покушавају да ми наместе што више добрих позиција, а саиграчи ме пазе. Зато покушавам да помогнем. Трудим се да у свакој утакмици преносим енергију на све“.

Осврнуо се и на период проведен у Звезди.

- Имао сам различите периоде у Евролиги. У Црвеној звезди био је добар почетак евролигашке сезоне. Али онда су се десиле неке ствари које нисам могао да контролишем. После те сезоне смо се растали и разишли. Али уживам у овом тренутку утолико више, јер знам колико је тешко бити у овој позицији у Евролиги, где ти људи верују и дају ти минутажу. Покушавам да уживам и извучем максимум из сваке утакмице, казао је Лесор.

Истиче да не размишља о наредној сезони

- Не мислим тренутно о томе, фокусиран сам на победе и да Партизан буде што је могуће бољи. Не знам како ће изгледати следећа сезона. Не размишљам о томе ни шта ће бити следеће недеље. Само хоћу да помогнем тиму и немам појма шта ће бити у будућности… Свиђа ми се овде, срећан сам ту. Мојим драгим људима прија овде. Добар сам са тренером и саиграчима, све је како треба, тако да ћемо видети шта ће бити у будућности, рекао је Лесор.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).

15. 03. 2026. у 07:30

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart