ВЕЛИКИ ПОДВИГ ПАНТЕРА: ФМП славио након велике драме против Цедевита Олимпије
У ШЕСТОМ колу АБА лиге Цедевита је дочекала ФМП Меридиан, гости су приредили велики подвиг славивши резултатом 85:90.
ФОТО: Цедевита Олимпија/Алес Февзер
Водила је Цедевита само у првој четвртини, у којој су стигли до четири поена предности, добили су изабраници Јурице големца тај период 24:20.
У наставку се на терену питао за све ФМП. Пантери су средином периода дошли до вођства, које до полувремена нису испуштали. "Змајчеки" су у неколико наврата успели да изједначе, више од тога нису могли.
За све се на терену питао гост, који је трећу четвртину добио резултатом 19:27, треба истаћи да су играчи Ненада Стефановића у завршници два пута водили по 15 разлике, а у последњих два минута ушло се са свега четири поена предности.
Ипак "пантери" су присебном игром успели да сачувају предност и након пенал завршнице остану у суфициту и заслужено славили 85:90.
Најефикаснији у домаћем тиму био је Кевин Јоги Ферел са 18 поена, исти број убацио је Амар Алибеговић, а два мање Џошуа Адамс. Паулиус Валинскас убацио је у победничком ФМП Меридиану 21 поен, један мање убацио је Трент Фрејзер
БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила веома занимљив дубл.
16. 12. 2025. у 07:05
ВЛАДИМИР ПУТИН ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Руски председник се ванредно огласио: "Снажан и одлучан карактер!"
Откако је почео рат у Украјини, Русија нема много добрих вести са међународних меридијана, услед бројних санкција Запада, али - Владимир Путин, председник Руске Федерације, данас је веома поносан.
16. 12. 2025. у 12:20
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)