АРГЕНТИНЦУ ДВЕ УТАКМИЦЕ ДОВОЉНЕ: Вилдоза покорио АБА лигу, МВП месеца октобра

Александар Илић
Александар Илић

02. 11. 2022. у 10:49

КОШАРКАШ Црвене звезде Лука Вилдоза најкориснији је играч АБА лиге за месец октобар, иако је у току тог месеца тек појачао црвено-беле.

АРГЕНТИНЦУ ДВЕ УТАКМИЦЕ ДОВОЉНЕ: Вилдоза покорио АБА лигу, МВП месеца октобра

Фото: Евролига

Звезда је у октобру имала 4/4 и била је једна од два непобеђена тима у том периоду.

Вилдоза је томе допринео са 16,5 поена, шест асистенција и 2,5 украдених лопти по мечу, што му је донело индекс корисности од 24,5.

- Не могу да обећам да ћу играти целе сезоне као у претходних неколико утакмица, али оно што могу да вам обећам је да ћу давати све од себе на сваком мечу. Наставићу да се борим и да радим све што могу да бисмо побеђивали - рекао је Вилдоза.

Што се тиче регионалног првенства, Аргентинац је већ после две одигране утакмице стекао одређени утисак.

- Иако сам одиграо само два меча, утисак је да је лига веома, веома тешка, посебно када играте на гостовањима - додао је Вилдоза.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 16:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТРАМП АМИНОВАО, ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне