ДЕРБИ У НОВОМ САДУ Кошаркаши краљевачке Слоге гостују Војводини

Утакмицама четвртог кола предстојећег викенда наставља се „Адмирал бет кошаркашка лига Србије“.

ДЕРБИ У НОВОМ САДУ Кошаркаши краљевачке Слоге гостују Војводини

Г.Шљивић

Дерби утакмица биће одиграна сутра у Новом Саду између домаће Војводине која је у прва три кола забележила две победе и један пораз и краљевачке Слоге чији су играчи до сада остварили стопроцентни учинак.

У редовима Краљевчана очекују неизвестан дуел у српској Атни, али се и надају да ће се са тешког гостовања вратити уздигнутих руку и тако наставити серију од три узастопна тријумфа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара