ОДСЕЧЕНА КРИЛА "СОКОЛОВИМА": Моћна Шпанија бацила Црногорце на колена
КОШАРКАШИ Шпаније били су убедљиви против екипе Црне Горе и у четвртом дуелу "А" групе добили су 63:85
ФИБА.Баскетбалл
Шпанци и Црногорци у данашњи дуел ушли су са две победе и поразом. "Соколови" су након пораза од Турске везали две победе над Белгијом 76:70 и над Бугарском 81:91.
Док је "фурија" убедљиво савладала Бугарску 114:87, а потом и Грузију 90:64, док је Белгија Шпанцима нанела једини пораз у групи 73:83.
Од старта меча било је јасно да ће чета Серђа Скариола уписати тријумф, након уводне деонице имали су двоцифрену предност коју до краја меча нису испуштали.
Нису црногорци имали снаге да одговоре расположеном ривалу у чијим редовима је бриљирао Лоренцо Браун и у нападу, а посебно у одбрани.
Шпанци су заслужено славили 63:85.
Најефикаснији у редовима Црне Горе био је Владимир Михаиловић са 18 поена, 11 је додао Марко Симоновић, а поен мање Кендрик Пери.
У редовима Шпаније посебно се истакао Дарио Бризуела са 18, док је 14 поена додао Вили Хернангомез.
БОНУС ВИДЕО: Кад "Боже правде" загрми из српских грла усред Прага, на Евробаскету
Препоручујемо
СКРОЗ НЕОЧЕКИВАНИ МЕЧ "ОРЛОВА": Србија се мучила, доживела велики пех на Евробаскету, па победила "на срце"
06. 09. 2022. у 22:50 >> 22:50
СЕНЗАЦИЈА: СРБИЈА ЕЛИМИНИСАНА СА СВЕТСКОГ ПРВЕНСТВА! Шамар одбојкашима који ама баш нико није очекивао
06. 09. 2022. у 16:32 >> 19:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АНЋЕЛОТИ И БРАЗИЛ У ПРОБЛЕМУ: Нејмар због повреде и даље ван терена и тренажног процеса
НА стадиону Хантингтон Банк Филд у Охају, Бразил и Египат играју пријатељски меч у склопу последњих припрема за Светско првенство.
06. 06. 2026. у 07:00
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)