ПОБЕДА ОД 99 ПОЕНА РАЗЛИКЕ: Потпуна доминација репрезентације Грчке на Евробаскету (ВИДЕО)

10. 07. 2022. у 17:58

НЕСТВАРАН резултат нам стиже са Евробаскета за кошаркашице до 20 године које се одржава у Скопљу. У утакмици групе А, Грчка је савладала Албанију са чак 99 поена разлике.

Цедевита Олимпија / Алес Февзер

Албанке су једноставно изгледале потпуно аматерски, а Гркиње су на крају славиле са 119:20.

Прва четвртина је заврешна резултатом 28:6, друга је припала Гркињама 33:2, дакле Албанке су у првом полувремену постигле само осам поена.

У трећој четвртини постигле су три поена, резултат је био 23:3, а Албанке су у последњој четвртини биле нешто боље и дале девет поена, а резултат је гласио 35:9 за Грчку.

БОНУС ВИДЕО: Пешић окупио "орлове"

ПРОРОЧАНСТВО СЕ ИСПУНИЛО: Нека се Запад спреми! Он је нови руски министар спорта - жели да окречи Кремљ у бело и врати Јулијански календар

Недуго након што је председник Русије Владимир Путин потписао указ о именовању Михаила Мишустина за премијера Руске Федерације, постало је познато и ко ће бити нови руски министар спорта.

14. 05. 2024. у 20:28