"САМО МИ ЈЕ ЈОШ ОВО ТРЕБАЛО": Селектор Хрватске постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)

ХРВАТСКА кошарка је дотакла дно. Шамар од Финске у Ријеци дуго ће се памтити у комшилуку, пошто је њихов национални тим враћен на сами почетак, што би се рекло - крећу од нуле.

САМО МИ ЈЕ ЈОШ ОВО ТРЕБАЛО: Селектор Хрватске постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Већ је кренуло са препуцавањима, Александар Петровић је жестоко прозвао Дина Рађу, а селектор Дамир Мулаомеровић младог Ловру Гњидића, иако га је баш он послао на паркет у кључним минутима.

Ништа није домаћима полазило за руком, а у последњем минуту нису искористили шест слободних бацања.

Ипак, главни јунак је селектор Дамир Мулаомеровић. Док је пратио акцију, он се оклизнуо, направио шпагу и завршио на поду.

Овај видео је брзо постао хит на друштвеним мрежама. Можда та сцена најбоље одсликава стање у којем се налази хрватска кошарка.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем црвено-белима ако мисле да се пласирају у ЛШ

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ

Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).

21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06

Коментари (1)

ПРВА СЕЗОНА ТЕАТРА ХУМАНОСТИ: Четири премијере које су спојиле уметност и хуманост