БОМБА НА БОСФОРУ: Вилбекин се враћа у Истанбул

Амерички плејмејкер Скоти Вилбекин потписао је трогодишњи уговор са Фенербахчеом, саопштио је турски клуб.

БОМБА НА БОСФОРУ: Вилбекин се враћа у Истанбул

Фото: ЕПА

Вилбекин (29) је претходне четири године играо за Макаби, а пре тога је наступао за Дарушафаку, АЕК и аустралијски Таипанс. Он је прошле сезоне у Евролиги просечно постизао 15,4 поена и имао је четири асистенције и два скока по утакмици.

Фенербахче је прошле сезоне освојио титулу у турском првенству, а Александра Ђорђевића на клупи екипе из Истанбула наследио је Димитрис Итудис.

Вилбекин је друго појачање Фенербахчеа, пошто је у турски клуб недавно стигао Џонатан Мотли.

Екипу из Истанбула су напустили Јан Весели, Пјери Хенри, Данило Бартел и Ахмет Дувериоглу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

СТРАШАН МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!