ВИВА ЛА СРБИЈА: Бјелица и Барбоса славили титулу, Бразилац завршио без свести на поду (ФОТО)

Кошаркаши Голден Стејта освојили су четврти НБА прстен за само осам година, а допринос трофеју дао је и репрезентативац Србије Немања Бјелица.

ВИВА ЛА СРБИЈА: Бјелица и Барбоса славили титулу, Бразилац завршио без свести на поду (ФОТО)

ФОТО: Тањуг

Екипа Вориорса још увек слави трофеј, а претерао је чини се Леандро Барбоса који није изашао на крај са алкохолом и Немањом Бјелицом.

Славље је пратиоцима преносио путем Инстаграм сторија, а уз њега је био и Леандро Барбоса.

Бразилац је у неколико наврата поздрављао Богдана Богдановића, док је у једном тренутку узвикнуо и "Вива ла Србија".

ФОТО: Принтскрин/Инстаграм/немањабјелицаnemanjabjelica8

Међутим, једна слика је било посебно занимљива, а то је она после провода, када је Бјелица шаљиво прокоментарисао и стање Барбосе.

- Остао сам без свог брата - написао је Бјелица.

 

БОНУС ВИДЕО: Србија је поносна: Фотографија МВП Јокића на Генекс кули 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне