ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈА РЕЂА ПОБЕДЕ: Љубљанчани убедљиви у Задру

Ч. В.

19. 03. 2022. у 19:05

КОШАРКАШИ Цедевита Олимпије наставили су са сјајним играма. "Змајчеки" су уписали пету везану победу у АБА лиги, пошто су савладали Задар у гостима са 92:77.

Изабраници Јурице Големца одиграли су још један одличан меч и на тај начин потврдили фантастичну форму у којој се налазе у последње време.

Утакмица на хрватском приморју је пратично била решена после првих 20 минута када су Љубљанчани имали предност од девет разлике - 43:34.

У наставку сусрета предност у корист гостујуће екипе је расла, а доминација Цедевита Олимпије је исказана у томе што су добили све чтири четвртине.

Најефикаснији у победничкој екипи био је Џејкоб Пулен са 22 поеан, пратио га је Јака Блажич са 19. На другој страни највише се истакао Доминик Мавра са 17 поена, док је Тревор Томпсон додао 16.

Екипа из Словеније после овог тријумфа има учинак, 14-7, а Задар 7-14.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте најбоље са кошаркашког дербија Партизан - Црвена звезда

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35