КОРОНА ОПЕТ ПРАВИ ПРОБЛЕМЕ: Одложен нови меч Евролиге

КОРОНА вирус не престаје да прави проблеме Евролиги. Још једна утакмица елитног кошаркашког такмичења је одложена.

КОРОНА ОПЕТ ПРАВИ ПРОБЛЕМЕ: Одложен нови меч Евролиге

ФОТО: ЕПА

Дуел 26. кола између Фенербахчеа и Бајерна неће бити одигран у планираном термину због великог броја заражених играча у минхенском клубу.

Екипа коју са клупе предводи Андреа Тринкијери поднела је захтев за одлагање меча због тога што италијански стручњак нема на располагању осам играча, колико је потребно за одигравање утакмице.

Меч је требало да се игра у петак 11. фебруара, а нови термин биће накнадно одређен.

Фенербахче је тренутно осми на табели са 12 победа и 10 пораза, док је Бајерн на 11. позицији са по 12 победа и пораза.

БОНУС ВИДЕО: ДОМИНАЦИЈА: Првих седморица скакача у НБА лиги у овом тренутку су Европљани!

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)