БОГДАНОВИЋ НИЈЕ БИО ДОВОЉАН: Атланта прекинула серију победа против Торонта (ВИДЕО)

01. 02. 2022. у 07:57

КОШАРКАШИ Атланте изгубили су од Торонта 106:100 на свом паркету, што им је 26. пораз у сезони. Добру утакмицу за Хоксе одиграо је Богдан Богдановић.

Српски репрезентативац је за 31 минут игре убацио 18 поена (7/16 шут из игре, 4/11 за три) уз пет скокова и четири асистенције.

Богдановић је био најбољи када се ломило, у последњој четвртини постигао је 11 поена, а врло лако је могло да се деси да буде јунак "јастребова". Сјајни бек је погодио две тројке и довео Атланту на поен заостатка, али онда је све то поништио О Џи Ануноби који је донео тријумф Репторсима.

Клуб из Џорџије је на овај начин прекинуо серију од седам узастопних тријумфа. Треба рећи и да је био лишен помоћи најбољег играча Тре Јанга.

Торонто је до 25. победе предводио Гери Трент Џуниор са 31 поеном, док је Паскал Сијакам додао 25, а обојица су уз то имала и по шест ухваћених лопти.

Међу Хоксима најбољу ролу имао је Кевин Ертер са 26 поена и био је једини ефикаснији у Атланти, Ди' Андре Хантер је постигао 17.