КОНАЧНО НА ПАРКЕТУ Прва утакмица кошаркаша краљевачке Слоге у 2022. години

После бројних одложених мечева због епидемије ковидом-19, прву утакмицу у овој години кошаркаши Слоге из Краљева требало би да одиграју сутра пред својим навијачима.

КОНАЧНО НА ПАРКЕТУ Прва утакмица кошаркаша краљевачке Слоге у 2022. години

Г.Шљивић

У 20. колу „Адмирал бет Кошаркашке лиге Србије“ Краљевчани ће од 18 сати у новој хали крај Ибра угостити ОКК Београд који је у првом делу сезоне на свом паркету славио победу 95:87.

У досадашњем делу сезоне Слога је одиграла 16 првенствених утакмица и на свој конто уписала 10 победа и шест пораза, док је екипа из „Жућкове авлије“ забележила девет победа и 10 пораза у 19 одиграних мечева.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?