ЛЕДЕЈ ПОСЛЕ ПОРАЗА У КРАСНОДАРУ: "Најважније је да останемо јаки као тим"
КОШАРКАШ Партизана Зек Ледеј изјавио је после пораза у Краснодару да је најважније да црно-бели остану јаки као тим.
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Црно-бели су синоћ у гостима поражени од Локомотиве 101:94 у 8. колу Еврокупа.
- Дуга је сезона, пред нама је још много рада. Враћамо се у салу да тренирамо и да слушамо оно што нам тренер говори. Морамо да се боримо и да урадимо шта год је потребно да се дође до победе. Морамо да погледамо видео, да видимо какве смо грешке правили, али најважније је да останемо јаки као тим - рекао је Ледеј за ТВ Партизан.
Плејмејкер црно-белих Алекса Аврамовић истакао је да је лоша игра у одбрани била разлог пораза у Русији.
- Примили смо у првих пет минута 17-20 поена. Онда смо одиграли 15-20 минута добре одбране, до средине треће четвртине. Играли смо веома добро у нападу, проток лопте био је све бољи како је утакмица одмицала. У одбрани смо заказали, нема шта да се тражи против овакве екипе када примиш 101 поен. Знали смо да је кључ у одбрани, али нисмо добро одговорили задацима - рекао је Аврамовић.
Препоручујемо
"НАЈГОРЕ ОД ПОЧЕТКА СЕЗОНЕ!" Жељко Обрадовић имао шта да замери играчима Партизана
22. 12. 2021. у 19:58
ОГЛАСИО СЕ ФРАНЦУЗ: Због овога је бивши звездаш дошао у Партизан
22. 12. 2021. у 12:51 >> 12:51
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)