ЈОКИЋ СЕ СВАЂАО, ДЕНВЕР СЕ ОБРУКАО: Фењераш крупан залогај за МВП-а (ВИДЕО)

02. 12. 2021. у 06:47

ДЕНВЕР није екипа за велика дела. Иако осакаћени повредама, за пораз од једне од најгорих екипа у НБА лиги нема оправдања.

Tanjug/AP

Орландо је славио 108:103 против Нагетса, којима није помогла ни добра партија Николе Јокића.

Јокић је већ после прве четвртине био близу дабл-дабл учинка са седам датих поена, осам скокова и три асистенције.

До краја првог полувремена Никола је већ стигао до двоцифреног учинка у поенима и скоковима уз пет асистенција.

На крају је Србин завршио утакмицу са 18 поена, 15 скокова, седам асистенција и пет изгубљених лопти. Провео је на паркету 36 минута и шутирао 7/19 из игре, од тога 0/5 за три.

У финишу сусрета МВП из прошле сезоне био је незадовољан једном судијском одлуком и јасно је то ставио до знања арбитрима, али је после интервенције Ерона Гордона успео да се смири.

Споменути Гордон додао је 17, док је Морис био најефикаснији код гостију са 22 поена.

На другој страни, Кол Ентони је предводио Меџик са 24 поена, осам скокова и седам асистенција, а следећи на листи стрелаца био је Картер са 18 поена и такође осам ухваћених лопти.

Нагетси су доживели седми пораз у последњих осам утакмица и сада су 10. на табели Запада са учинком 10-11, док је Орландо са пет тријумфа и чак 18 неуспеха предао на кратко "фењер" Детроиту.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17