БОРАЦ ДОЖИВЕО НОВИ ПОРАЗ: Чачани водили у Подгорици, али су паркет напустили погнуте главе

Ч. Вуковић

05. 11. 2021. у 22:49

КОШАРКАШИ Борца поражени су у Подгорици од Студентског центра са 88:74 у 7. колу АБА лиге и ово им је био трећи везани неуспех у регионалном такмичењу.

Добро прво полувреме одиграли су Чачани и после 20 минута игре имали су предност од седам разлике - 39:46, а тај део меча обележио је кош Лаутара Лопеза.

Аргентинац који наступа за Борац поентирао је са своје половине на истеку првог полувремена. Ипак, ни то није било довољно гостима да се са два бода врате кући.

Студентски центар је одиграли фантастично друго полувреме. Свео је ривала на свега 28 поена. Напад је функционисао добро јер су изабраници Андреја Жакеља бројали до 49 у другом делу сусрета.

Ово је тиму из Црне Горе био трећи тријумф у последња четири меча у АБА лиги и дебитант у највишем рангу регионалног такмичења делује заиста добро за сада.

Екипу из Подгорице до новог тријумфа је предводио Кенан Кемањаш са 15 поена, Кајл Вињлес је додао 13. Код Борца најбољи су били Марко Пецарски и Иван Маринковић који су меч завршили са по 14 поена.

Студентски центар после нове победе има учинак 4-3, а Чачани 2-5.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01