ОБРАДОВИЋ ЗНА КАКО ДА СЕ РЕШИ ПРОБЛЕМ ЛОШЕГ ШУТА СА ДИСТАНЦЕ: Играчи треба да сиђу до Мораве и оперу руке

Часлав Вуковић

30. 10. 2021. у 21:50

ТРЕНЕР кошаркаша Партизана био је задовољан после нове победе црно-белих, а како и не би када је клуб из Хумске једини без пораза у АБА лиги.

ОБРАДОВИЋ ЗНА КАКО ДА СЕ РЕШИ ПРОБЛЕМ ЛОШЕГ ШУТА СА ДИСТАНЦЕ: Играчи треба да сиђу до Мораве и оперу руке

ФОТО: КК Борац Чачак/Душко Радишић/АБА лига

Партизан је прегазио Борац у Чачку са 86:68 и тако наставио да ниже тријумфе и у регионалној лиги и у Еврокупу.

Обрадовић је свестан да је његова екипа одиграла готово савршен меч. Једини проблем био је шут са дистанце, али Жоц је и за то пронашао решење.

- Поптуно агресивно, урадили смо све што је било потребно на овој утакмици. Од средине друге четвртине успели смо да прочитамо одбрану Борца где су покушавали да нас удвајају, добар имали проток лопте, али нажалост нисмо успели да реализује бројне отворене шутеве, само 6/25 са дистанце. Можда не би било лоше да применимо онај стари трик, мало да сиђу доле до реке и да оперу руке - рекао је Обрадовић.

Након тога је истакао да га за родни Чачак вежу лепе емоције, али и многи људи.

- Наравно, желим Борцу све најбоље, као и мом младом колеги. Желео бих да се захвалим чачанској публици на сјајном пријему и на атмосфери. Супер се осећам, последњих годину дана сам више био овде него у Београду. Мајка ми живи овде и многи пријатељи, сви који ме познају то добро знају - закључио је стратег Партизана.

Партизан је сада на учинку 6-0, а Борац 2-4.

БОНУС ВИДЕО: Опроштај Новице Величковића пред пуном Ареном

 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, трешњице трећи узастопни тријумф на Театру снова

НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова

МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.

15. 12. 2025. у 09:00

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)