ПОКУШЕВСКИ РАДИО ШТА ЈЕ ХТЕО: Игуадала немоћно гледао налет Србина (ВИДЕО)

27. 10. 2021. у 09:15

ОКЛАХОМА ни ове сезоне неће имати велике серије победа, ако је веровати почетку сезоне, где су у четири дуела уписали исто толико пораза. Последњи од Голден Стејта 98:106.

Српски кошаркаш Алексеј Покушевски је упркос очекивањима о смањеној минутажи приказао најбољу партију сезоне.

Уписао је девет поена, уз четири скока и једну асистенцију.

Посебну пажњу привукла је његова мини-серија од пет везаних поена, када га је чувао Андре Игуадала, један од најбољих одбрамбених играча лиге.

На другој страни је наступио Немања Бјелица, који је за седам минута уписао два поена и два скока.

БОНУС ВИДЕО

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17