РАСУЛО У ДЕНВЕРУ: Јокић бесан на саиграче
НА прагу почетка нове сезоне у НБА лиги екипе своде рачуне после одрађених припрема и мечева предсезоне, а у Денверу нису цветале руже.
ФОТО: АП
Тренер Нагетса Мајк Мелоун казао је да је Никола Јокић одржао говор својим саиграчима.
Најкориснији кошаркаш НБА лиге прошле сезоне није био задовољан начином на који играју на старту ове.
- Момци, лоши смо. Не радимо ништа, само трчимо горе-доле. Не знамо шта играмо. Не играмо нашу одбрану. У среду ће нас испрашити - рекао је Јокић, а преносе амерички медији.
Мелоун је рекао да су у свлачионици имали шта да кажу још и Џеф Грин, односно Вил Бартон.
Денвер први меч у сезони игра у ноћи између среде и четвртка против Финикса, од којег су испали у полуфиналу плеј-офа прошле сезоне.
Препоручујемо
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)