ВЕЛИЧАНСТВЕНА НОЋ СРБИНА: Покушевски запушио уста критичарима, Јокић повређен

15. 10. 2021. у 08:04

ДА ЛИ Алексеј Покушевски заслужује минуте које добија у Оклахоми? Главно је питање тамошњих новинара који прате Тандере. Одговор је углавном - не.

Руку на срце, има још недостатака, пре свега у физичком смислу, али да се ради о ултраталентованом Србину показао је и у ноћи између четвртка и петка.

Наиме, Покушевски је у поразу Оклахоме од Денвера 107:113 забележио 22 поена, осам скокова и три асистенције за 37 минута на паркету.

Никола Јокић није наступао за победнички тим. Лакша повреда зглоба мучила је Јокића уочи утакмице и одлучено је да се не ризикује без потребе, па је он остао ван паркета, а у сличном проблему су били Мајкл Портер Џуниор, затим Морис, Гордон, Дозије и Џеф.

То је искористио Хауард да постане лидер тима у овом мечу, постигао је 31 поен, Бартон је имао 16, а Бол 12.

У редовима Оклахоме Покушевског су пратили Тај Џером са 16, Мускала са 14, Гиди је имао 13 поена, девет скокова и осам асистенција, а двоцифрен је још био и Малдеон са 11 поена и седам скокова.

БОНУС ВИДЕО

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01