ТРЕНЕР ЦИБОНЕ ПРЕД ПАРТИЗАН: Црно-бели велики противник, једини смо непоражени!
СИГУРНО да је Партизан велики противник и да ће ово бити добра утакмица, рекао је тренер кошаркаша Цибоне Владимир Јовановић.
FOTO: Privatna arhiva
Цибона сутра од 19 сати у Загребу дочекује београдске црно-беле у четвртом колу регионалне АБА лиге, а оба тим у регионални класик улазе да три тријумфа.
- Сигурно да је Партизан велики противник и да ће ово бити добра утакмица, ми смо једине непоражене екипе у досадашњем делу такмичења што утакмици додаје још једну посебну драж. Свесни смо њихових квалитета и снаге, знамо да су они екипа која је сложена за највише циљеве. Ми смо радили као и до сада максимално колико знамо и можемо. Одиграћемо храбро и јако, да покажемо сав таленат и квалитет који имамо и надамо се да ћемо након утакмице бити задовољни, рекао је Јовановић за клупски сајт.
Кошаркаш Амар Гегић очекује јако тешку утакмицу.
- Морамо одржати концентрацију на нивоу свих 40 минута и испоштовати договоре из свлачионице, као и да одиграмо са пуно контакта. Надамо се да ће бити што више публике која ће нам свакако олакшати својом подршком и која ће покушати да нас погурати ка победи, рекао је Гегић.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
КОШАРКАШКА РЕВОЛУЦИЈА Почињу преговори о промени правила, потврдио Мишко Ражнатовић
08. 10. 2021. у 17:59
ОДЛАЗАК ЧУВЕНЕ ЦРНО-БЕЛЕ ЛЕВИЦЕ Ражнатовић: "Вечна слава мом бившем клупском другу"
27. 09. 2021. у 21:56
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)