НИЈЕ НИ ИГРАО, А ВЕЋ ДОБИО ОТКАЗ: Њујорк Никси отпустили Аргентинца

АРГЕНТИНСКИ кошаркаш Лука Вилдоза добио је отказ у Њујорку, а да притом није одиграо ниједан меч за Никсе, преносе амерички медији.

НИЈЕ НИ ИГРАО, А ВЕЋ ДОБИО ОТКАЗ: Њујорк Никси отпустили Аргентинца

Фото архива ВН

Вилдоза је стигао у Њујорк пре пет месеци, није играо за Никсе у плеј-офу, а потом је због повреде пропустио Летњу лигу.

Све то је било довољно да му Њујорк уручи отказ, а да би то учинили, Никси су морали да му исплате 3,5 милиона долара.

Аргентинског плејмејкера очекује операција скочног зглоба, а трошкове опоравка сносиће НБА лига.

Вилдоза је пре неславне епизоде у НБА лиги наступао за Басконију и био је најкориснији играч финала шпанске лиге 2020. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне