ЂОРЂЕВИЋ ПРЕД ЗВЕЗДУ: Помешане су ми емоције
ТРЕНЕР кошаркаша Фенербахчеа Александар Ђорђевић говорио је пред меч првог кола Евролиге.
FOTO: N. Paraušić
Тим бившег селектора Србије од 19.45 дочекује актуелног шампиона АБА лиге Црвену звезду.
- Помешане су емоције и очекивања о првој утакмици. Имаћемо уз себе навијаче, нова је сезона и сви желе да буде добро. Имамо тешког противника из српске школе кошарке. Играју снажно, знају како да користе своја тела и руке и то је њихов заштитни знак - рекао је Ђорђевић.
Српски тренер каже да постоје одређени проблем и у њиховом саставу.
- Имају много играча из репрезентације који имају доста тога да докажу. Са друге стране, нама овај меч не долази у најбољем тренутку. Имамо играче који нису тренирали у континуитету и то не помаже нашем аутоматизму на терену. Не можемо имати бистар ум какав је потребан за овакав тип утакмице. Али сигуран сам да ћемо да изађемо на терен са правим ставом - додао је он.
БОНУС ВИДЕО
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОЛАН ГАРОС: Срби доминирају, Хамад и Новак рутински до другог кола...
ДАНАС почиње други гренд слем у сезони, а ми смо вам направили тикет од мечева првог кола у мушкој конкуренцији.
24. 05. 2026. у 10:00
ДОНАЛД ТРАМП ОВОГ ВИКЕНДА СПАСИО ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН? Менаџери у шоку, навијачи у делиријуму!
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо. Најпре директно, а овог викенда и посредно.
23. 05. 2026. у 23:59
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)