ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА ПАРТИЗАНА: Црно-бели се враћају из Далмације са две победе, после Задра, пао и Сплит

30. 09. 2021. у 18:12

КОШАРКАШИ Партизана савладали су сплит у готима са 69:59 у првој утакмици другог кола АБА лиге.

Црно-беле су до тријумфа предводили Зек Ледеј и Ален Смајлагић. Обојица су остварили дабл-дабл, с тим што је Ледеју то други у исто толико званичних наступа за Партизан ове сезоне.

Ледеј је убацио само једну двојку из шест покушаја, али зато је иза линије 6,75 био одличан - пет од пет. Уз то је убацио и четири од осам слободних бацања, а додао је и 11 скокова.

Смајлагић је уз 12 поена забележио 13 скокова и пет асистенција, а најбољи је био у трећој четвртини.

Код домаћина се истакао Перковић са 17 поена. Сплићани нису дали кош последњих шест минута утакмице. У првом полувремену за три поена су шутирали 1/21,  у другом су нешто поправили проценте, погодили су 6 од 16, највише захваљујући Перковићевом учинку почетком четврте деонице.

Жути су се пробудили крајем трће четвртине коју су чак и решили у своју корист.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17