РАДОЊИЋ БЕЗ ПЕТ ИГРАЧА ПРОТИВ ФЕНЕРА: Свестан сам проблема које имамо, али идемо у Истанбул да дамо све од себе

Танјуг

30. 09. 2021. у 15:43

ТРЕНЕР кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић рекао је да ће његов тим дати максимум на отварању Евролиге против турског Фенербахчеа.

РАДОЊИЋ БЕЗ ПЕТ ИГРАЧА ПРОТИВ ФЕНЕРА: Свестан сам проблема које имамо, али идемо у Истанбул да дамо све од себе

ФОТО: КК Црвена звезда/АБА лига

Црвено-бели сутра од 19.45 сати играју против Фенербахчеа у Истанбулу у првом колу Еворлиге.

Бранко Лазић, Дејан Давидовац, Огњен Добрић и Арон Вајт неће моћи да наступе против турске екипе. Такође, Маик Цирбес је позитиван на вирус корона, али чека се резултат другог теста.

- Нећу да причам о повредама и свему ономе што нас прати малтене од лета, када смо имали проблема са појединим играчима, до турнира у Минхену, где смо након тога, после тих контакта током меча остали без три играча. Неко за неко време, неко за мало дуже. До тих неких током припрема специфичних ситуација, где смо малтене од мањка од два играча па до тренажног процеса без седам играча покушавали да радимо. Данас смо у ситуацији да можемо да кажемо да је ситуација прилично слична. Нејт Волтерс и Лазаревић су током недеље одрадили све тренинге, Ускоковић такође. Добрић и Давидовац путују са нама, али неће играти, јер још нису спремни за то. Цирбес је ван екипе у изолацији и чекамо резултате тестова. Уз Бранка Лазића и Арона Вајта који су ван, остали момци су ту спремни да дају све од себе - додао је рекао је Радоњић новинарима у хали "Александар Николић".

Тренер црвено-белих осврнуо се на првог ривала у новој сезони Евролиге, који са клупе предводи српски тренер Александар Ђорђевић.

- Фенербахче је направио надоградњу у свом тиму у односу на прошлу сезону. Имамо играче који су носили тим у претходним годинама, а уз то су успели да ангажују један број квалитетних и искусних играча. Формирали су тим који је кадар да ове године направи добар резултат. На нама је да изађемо на терен без обзира на квалитет, и да дамо максимум - поручио је црногорски стручњак и додао:

- Свестан сам свих проблема које имамо, али идемо да дамо све од себе, и без обзира на то колико играча имамо на располагању, урадимо све да се покажем у најбољем светлу - закључио је тренер црвено-белих.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ВОЛОНТЕРА: Снага заједништва и солидарности