НОВИЦА ВЕЛИЧКОВИЋ: За мене је Партизан начин живота!

Александар Илић
Александар Илић

12. 09. 2021. у 11:08

ДОСКОРАШЊИ капитен Партизана, Новица Величковић, окончаће у четвртак, своју дугу и успешну играчку каријеру.

НОВИЦА ВЕЛИЧКОВИЋ: За мене је Партизан начин живота!

ФОТО: КК Партизан

Он ће се, од црно белих, и активног играња кошарке, опростити, у мечу Партизана и Анадолу Ефеса.

Он је за РТС, говорио о томе:

–Треме нема али узбуђења свакако има. Јако ми је драго што ћу моћи да се опростим пред навијачима, јер је протекла сезона била великим делом пред празном халом. – рекао је он.

Потом је и додао:

–За мене је Партизан начин живота. Јер, где год да се појавиш ти га представљаш и он представља тебе. – закључио је он.

За десет година проведених у Партизану, Величковић има 13 трофеја.

У каријери је бранио боје, Реала из Мадрида, Меге, Трабзона и Бамберга.

БОНУС ВИДЕО 

 

(Спортска централа) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА ВИЛА ПАРКУ: Традиција фаворизује Ливерпул, али Вила је увек неугодан противник у Бирмингему

ГОЛЕАДА НА "ВИЛА ПАРКУ": Традиција фаворизује Ливерпул, али Вила је увек неугодан противник у Бирмингему

ТРИДЕСЕТ и седмо коло Премијер лиге отвориће веома занимљив дуел између два некадашња освајача Лиге шампиона, Астон виле и Ливерпула који се састају на "Вила парку" од 21.00.

15. 05. 2026. у 07:00

ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?

ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?

Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.

14. 05. 2026. у 21:35

Коментари (0)

ГРОБАРИ У ЕУФОРИЈИ! КК Партизан спремио још једну спектакуларну вест!