ПАРТИЗАН ИДЕ НА ЈАК ТУРНИР У ИСТАНБУЛ: Након победе над Радничким, црно-беле очекују две јаке провере

Часлав Вуковић

08. 09. 2021. у 11:37

КОШАРКАШИ Партизана вредно раде и спремају се за нову сезону у којој имају велика очекивања. Након победе над крагујевачким Радничким са 79:65 црно-беле очекује наступ на јаком турниру.

ПАРТИЗАН ИДЕ НА ЈАК ТУРНИР У ИСТАНБУЛ: Након победе над Радничким, црно-беле очекују две јаке провере

ФОТО: Твитер/КК Партизан

Изабраници Жељка Обрадовића путују у Истанбул, где ће 11. и 12. септембра одмерити снаге најпре са Монаком у полуфиналу, а потом са победником или пораженим из дуела Фенербахче - Уникс.

Популарни Жоц ће се вратити тако у град у којем је урадио велике ствари. Он је за време боравка на клупи турског великана освојио Евролигу и играо још једно финале.

Већ 16. септембра Партизан игра против Ефеса у Београду, где ће се Новица Величковић опростити од активног играња кошарке, а дан касније црно-бели путују у Атину на "Јанакопулос куп" који се игра 18. и 19. септембра. 

Ту ће осим клуба из Хумске учествовати и три евролигашке екипе - Ефес, ПАО и Макаби.

То би требало да буду и последње провере пред званичан старт сезоне који је заказан за 24. септембар, када Партизан гостује Задру у првом колу АБА лиге.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених црвених ђавола

СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"

ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.

25. 01. 2026. у 07:20

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.

25. 01. 2026. у 14:30

Коментари (0)

ДЕЦЕНИЈАМА ЋУТАО: Чола открио шта је Аркан тражио од њега - Само једно питање ми је постављено