ЗВЕЗДА ПОБЕДИЛА МЕГУ: Новајлије водиле црвено-беле до тријумфа, играло и добро познато лице на позицији центра
КОШАРКАШИ Црвене звезде остварили су нову победу. Црвено-бели су у пријатељској утакмици победили Мегу са 82:77 (20:15, 20:18, 25:24, 17:20).
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Добро познато лице навијачима Звезде нашло се на терену у дреси шампиона АБА лиге. У питању је Маик Цирбес који тренира са клубом са Малог Калемегдана.
Нови плејмејкер црвено-белих Никола Ивановић није играо против ФМП-а, али је данас добио прилику да заигра и био је сјајан.
Репрезентативац Црне Горе је постигао 17 поена и шест асистенција. Треба рећи и да је погоди две кључне тројке.
Поред њега одличан је био још један новајлија - Остин Холинс који је меч окончао са 20 поена. Код Меге је најбољи био бивши кошаркаш Звезде Бориша Симанић са 17 поена.
На овом мечу за Звезду нису играли капитен Бранко Лазић, Огњен Добрић и тек пристигли Нејт Волтерс.
Препоручујемо
ЗАСТОЈ У ПРЕГОВОРИМА: Лесор све даље од Црвене звезде, "лични проблеми" коче трансфер
31. 08. 2021. у 14:55
ЈОКИЋЕВА ОСВЕТА! Никола се намерачио да великом ривалу покаже где му је место!
ВЕЧЕРАС нас очекује дуел између Нагетса и Тандера, а ми очекујемо да ће Јокић бити посебно мотивисан због дешавања на последњем мечу ових тимова.
09. 03. 2026. у 12:30
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)